Horizon Forbidden West Complete Edition PC’de v1.0.43.0 sürümüne güncellendi

PC'de Horizon Forbidden West Complete Edition'ın bugünkü güncellemesi kilitlenme düzeltmeleri, çeşitli hata düzeltmeleri ve oyuncu geri bildirimlerine dayalı iyileştirmeler içeriyor.

PC’de Horizon Forbidden West Complete Edition’ın bugünkü güncellemesi kilitlenme düzeltmeleri, çeşitli hata düzeltmeleri ve oyuncu geri bildirimlerine dayalı iyileştirmeler içeriyor.

Oyunun geçen hafta piyasaya sürülmesinden bu yana, kilitlenme raporlama sistemimizi yakından izliyor ve destek kanalımız aracılığıyla gönderilen kilitlenmeleri araştırıyoruz. Bu yama, kararlılığı daha da artırmak için çeşitli kilitlenme düzeltmeleri ve değişiklikler içeriyor.

Ayrıca, oyuncuların fare ve klavye kontrollerini kullanırken Avlanma Alanlarında ödül talep etmesini engelleyen bir hata da dahil olmak üzere birçok hatayı da düzelttik. Bu yama aynı zamanda HDR Maksimum Parlaklık kaydırıcısını da düzeltir ve ara sahneler sırasında DLSS 3 Kare Oluşturmayı etkinleştirir. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki sürüm notlarına göz atın. Nixxes ve Guerrilla’daki ekipler oyuncuların geri bildirimlerini yakından takip etmeye devam ediyor. Topluluk tarafından dile getirilen diğer sorunların farkındayız ve daha fazla hata düzeltmesi ve optimizasyon içeren gelecek yamalar üzerinde aktif olarak çalışıyoruz.

Sürüm notları:

Çeşitli kilitlenme düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri.
Oyuncuların fareyi kullanırken Avlanma Alanlarında ödül talep etmelerini engelleyen bir sorun çözüldü.
HDR Maksimum Parlaklık kaydırıcısı artık düzgün çalışıyor.
Oyun artık Belgeler klasörü bir klasör yerine bir sürücünün köküne yeniden yönlendirildiğinde kaydetme işlemi gerçekleştirebiliyor.
DLSS 3 Kare Oluşturma artık ara sahnelerde ve silah tekerleği gibi kullanıcı arayüzü ekranları görüntülenirken aktif.
Fotoğraf Modu artık bir denetleyici kullanırken doğru ‘Kullanıcı Arayüzünü Gizle’ düğmesi istemini gösteriyor.
Aynı anda birden fazla Görev kategorisinin vurgulanmasına neden olabilecek bir hata düzeltildi.
1920×1080 piksel dışındaki çözünürlüklerde haritada fare imlecinin kaymasına neden olan bir hata çözüldü.
Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, daha fazla veri ve bilgi toplamamıza yardımcı olmak için lütfen destek ekibiyle iletişime geçin ve istenen dosyaları sağlayın.

Başa dön tuşu