Paperwork BPM Whatsapp ile entegre edildi

Entegrasyonun dijital dönüşümün önemli parçalarından biri haline geldiği günümüzde, birbirleriyle konuşan uygulamalar, şirketlerin kaynaklarını verimli kullanmasını sağlıyor.

Entegrasyonun dijital dönüşümün önemli parçalarından biri haline geldiği günümüzde, birbirleriyle konuşan uygulamalar, şirketlerin kaynaklarını verimli kullanmasını sağlıyor. Her türlü uygulama ile kolaylıkla entegre olacak şekilde tasarlanan Low Code PaperWork BPM platformu, geçtiğimiz günlerde WhatsApp entegrasyonunu duyurdu.  Bu yeni gelişme ile kullanıcılar, yalnızca WhatsApp uygulamasını kullanarak talepler oluşturabiliyor ve PaperWork üzerinde iş akışlarını başlatabiliyorlar.

WhatsApp Chat Botu, PaperWork BPM platformunun entegre bir parçası olarak faaliyet gösteriyor. Üretim ve hizmet sektörlerinde, özellikle mavi yakalı çalışanları sürece dahil ederek verimliliği maksimum düzeye çıkarmayı hedefleyen bu çözüm, şirketlerin iş süreçlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Üretim gibi zorlu ortamlarda bile İSG, uygunsuzluk, ramak kala ve öneri toplama gibi süreçlerde veri toplama ve iş akışlarının PaperWork üzerine aktarılmasını basitleştiren bu entegrasyon ile beyaz veya mavi yakalı fark etmeksizin tüm çalışanlar iş süreçlerine daha aktif bir şekilde katılabiliyorlar.

Entegrasyonun sağladığı başlıca avantajlar:

Kullanım Kolaylığı: WhatsApp üzerinden veri girişi yaparak PaperWork BPM’de iş akışı başlatmak artık mümkün. Bu sayede süreçlerde hız kazanmak mümkün.

Herkesin Katılımı: Sistemler karışık olduğu için, bilgi toplanamayan herkes kolaylıkla WhatsApp üzerinden süreçlere dahil edilebilir.

Artan Verimlilik: Şirketler ve fabrikalar için süreç verimliliği muazzam bir şekilde artıyor. Çalışanlarınızın iş süreçlerine katılımı kolaylaşıyor ve operasyonel etkinlik sağlanıyor.

PaperWork platformu sağladığı kesintisiz süreçlerle hataları azaltırken müşteri memnuniyetini de yükseltiyor.

PAPERWORK 1998 yılında kurulduğu tarihten itibaren, sadece iş akışı ve doküman yönetim konusuna odaklanarak, uzmanlaşmış kadrosuyla PaperWork ürün ailesini geliştirmiştir. Yapay zekâ destekli PaperWork platformu, Low Code mimarisi ve sürükle bırak ile çalışan form ve iş akışı tasarım araçları sayesinde, firmalarda çok kısa sürede uyarlanabilmektedir.

Dijital dönüşümün temel taşlarından olan PaperWork, iş akış ve doküman yönetim çözümüdür. Verimsiz kâğıt ve Excel formları ortadan kaldırır. Webden, mobilden, evden, ofisten görev yapılmasını ve belgelere ulaşılmasını sağlar. Görevler, çalışanların iş yüküne göre dağıtılır. Tamamlanma süreleri ölçülür. İşlerin anlık takibi ve süreç yönetim performanslarının ölçülmesi, firmaya çeviklik kazandırır. Süreç modelinin kolayca değiştirilmesi, değişimler karşısında hızlı hareket edilmesini sağlar. Sorunlu noktalar tespit edilir, iyileştirilir. Kaynak planlaması yapılır. Çalışanların zamanı, en verimli şekilde kullanılır. İşlerin tanımlı kurallara bağlı olarak yapılması, süreç otomasyonunu sağlar. Sistem, doğru kişiye, doğru dokümanı zamanında ulaştırır, kurum içinde belgelerin güvenli olarak paylaşılmasını sağlar, belge versiyonlarını düzenler ve değişiklikleri takip eder.

QUERY INSIGHT QA: Dosya sunucularındaki belgeleri yapay zekâ ile okur. Chat GPT gibi soru sorulmasını sağlar

INTELIVUS IDP: Veri ve dokümanların yapay zekâ ile sınıflandırılması, anahtar kelimelerin yakalanması

PERFORMAX: Tedarikçi İlişkileri Yönetimi Tedarikçilerle olan görev ve belge paylaşımını yönetir.

Basın Bülteni

Başa dön tuşu