Cooler Master TD500 MAX Kasa

PC bileşenleri, oyun çevre birimleri ve teknolojik yaşam tarzı çözümlerinin lider sağlayıcısı Cooler Master, MAX serisinin ilk ATX kasası olan TD500 MAX'ı tanıttı.

PC bileşenleri, oyun çevre birimleri ve teknolojik yaşam tarzı çözümlerinin lider sağlayıcısı Cooler Master, MAX serisinin ilk ATX kasası olan TD500 MAX‘ı tanıttı.

Meraklıların taleplerini karşılamak için tasarlanan TD500 MAX, olağanüstü termal performansı kullanıcı dostu özelliklerle kusursuz bir şekilde birleştirerek kendi kategorisinde birinci sınıf bir seçim haline geliyor.

TD500 MAX, 360 x 38 mm Atoms AIO soğutucuyu içeren kapsamlı soğutma çözümüyle öne çıkıyor. Bu gelişmiş soğutma sistemi zorlu koşullar altında bile optimum performansı garanti eder. Ek olarak kasa, yapım sürecini basitleştiren ve kullanıcıların minimum çabayla maksimum performans elde etmesine olanak tanıyan özel kablo konektörleriyle donatılmıştır.

TD500 MAX’ın temel özellikleri ve avantajları

Özel AIO soğutucu: Üç Mobius 120P fana sahip Cooler Master 360x38mm Atmos radyatör, en yeni CPU’ları bile serin tutabilir.

Özel güç çözümü: Cooler Master GXII 850 W ATX 3.0 PSU, 2 aşamalı kablo konnektörleri ve anakart ile GPU’ya önceden yönlendirilmiş kablolarla, en yüksek güçte yüksek performans için önceden kurulu ve hazır olarak gelir.

Yenilikçi vida saklama: PSU kapağında ekstra vidalar için kullanışlı, gizli bir saklama alanı bulunur.

ATX 3.0: Modern bilgisayar performansının en yüksek zirvelerine hazır.

Patentli iki aşamalı güç konektörü: Kurulum ve kablo yönetimi zorluklarını daha da azaltmak için patentli, şirket içi tasarımlı, iki aşamalı güç konektörümüzü ekledik.

Ayrıcalıklı renk şeması: TD500, özellikleri kadar çarpıcı bir estetik sunan MAX’a özel gri renk grubuyla gelir.

Benzersiz işlevsellik ve tasarım karışımıyla TD500 MAX, kullanıcı deneyimini bilgisayar özelleştirme ve oyun kurulumunu yeniden tanımlamayı vaat ediyor.

Başa dön tuşu